zvláštní poděkování
Quantcom.cz

Radek Banga má nový klip Příště

Z videoklipu Příště

autor: archiv   

zvětšit obrázek

Zpěvák Radek Banga přichází s videoklipem k písni Příště z jeho sólového alba Věci jinak, jenž vyšlo v loňském roce. Písnička má jasný vzkaz: „Někdy všichni zapomínáme na to, co máme a často si toho začneme vážit, až ve chvíli, když to ztratíme. Proto je občas dobré si připomenout, že je čeho si vážit, ať už je to zdraví, naši bližní nebo to, že máme střechu nad hlavou a co jíst,“ říká zpěvák. Celý videoklip se nese ve stejném duchu. Hlavní role ztvárnili herci Kristýna Leichtová a Matouš Ruml.

„Je úžasné, kolik nových přátel jsem získal díky StarDance, vtipné je, že už mi skoro všichni zahráli v nějakém videoklipu“, dodává s úsměvem. Divák nahlédne i do zpěvákova soukromí, jelikož část videoklipu se natáčela v prvorepublikové vile, jenž společně s manželkou koupili před sedmi lety.
Radek Banga minulý rok se svým debutovým sólovým albem hodně překvapil. Zcela nečekaně se totiž vydal cestou popu. Líbivé melodie a chytlavé refrény doplňují ovšem texty, jenž se nebojí i vážnějších témat. Několik písní z jeho sólového alba tematicky souvisí nejen s jeho autobiografickou knihou (Ne)pošli to dál, jenž vyšla společně s deskou, ale také s jeho přednáškami, které dělá již desátým rokem. „Motivační přednášky, to je jedna z věcí, jenž mě mimo hudby, velmi naplňuje. Přednáším jak pro studenty, tak pro dospělé publikum a firmy,“ doplňuje Radek. Otevřeně zde vypráví svůj silný životní příběh. Vyprávění dodává každému divákovi potřebnou dávku motivace k překonání jeho vlastních životních překážek.
Motivaci dodává lidem Radek Banga i online skrze nejrychleji rostoucí sociální síť TikTok, kde jeho profil sleduje takřka 300 000 odběratelů.

23.5.2022 16:05:48 Redakce | rubrika - Novinky...

Časopis 25 - rubriky

Archiv čísel

reklama

MARTA

Články v rubrice - Novinky...

Ondřej Galuška v novém videoklipu vyrazil na orientační běh

Ondřej Galuška (Fota: Michaela Králová)

Bloudíme po světě a nemáme k němu mapu, nebo máme mapu, ve které neumíme číst. Pleteme si cesty a vrstevnice, ...celý článek


Kapela O5 a Radeček vydává singl Romantický smyčce

Videoklip Romantický smyčce

Oblíbená česká kapela O5 a Radeček představuje nový singl s poetickým názvem Romantický smyčce. Píseň, ke kter ...celý článekČasopis 25 - sekce

LITERATURA/UMĚNÍ

Dokumentární tipy

Dal mi jméno Malála

Dal mi jméno Malála
Chtěla jen chodit do školy, ale málem pro svůj sen zemřela. Příběh nositelky Nobelovy c celý článek

další články...